Zpět na web

  • načítám...

389410_2124832535058_1734042193_n.jpg

My máme boudičku zn Huhubamboo - je to pro psa na cestování. Nesnáší totiž spát v otevřených prostorách. Doma si na to lehal osel jeden :mrgreen: Co se údržby týče, tak má vnitřní vyndávací podložku, která se dá vyprat a i celá bouda se dá vrazit do pračky. V boudě se v pohodě natáhne. Máme trpasličího jezevčíka a věř, že je fakt dlouhej :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...