DSCN0022.JPG
Ahoj holky! dlouhá abstinence, já vim, je to hrozná lítačka denně do Ústí. Ani nevim jaký info jsem vám napsala poslední... Magdalenka už má přes kilo, přemístili jí z JIRP na IMP, takže velký pokrok, pak už nás čeká převoz do Lípy. Je to šikulka, už nepotřebuje ani kyslík takže haleluja, dejchá sama. Je na ní znát každej den, a já jsem na ní víc a víc závislá. Dovolila jsem jen jednou manželovi aby jí klokánkoval :oops: :srdce: A protože je rekordmanka, tak nám nemocnice udělala nádherný fotky. :srdce: Na konci ledna by mohla být doma, už aby to bylo :zed:
- Autor: Kuhnice
- Vloženo: 12.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána