Zpět na web

  • načítám...

IMG_20171127_125458.jpg

:lol: dík za optání. Koukám mu denně do tlamičky a ten hnědý zbytek mlíčňáku co tam byl(nebo co to bylo)je pryč a zarudnutí ustopilo. Takže to vypadá dobře, že si to sedne samo. Asi mu tam opravdu uhnil zbytek mléčného tesáku a trochu se to zanítilo. Co 14dní mám čistit uši a dát do nich ten gel.Bylo to zrovna dneska a i uši ustoupily, není tam už tolik toho černého bordelu, oči jsou taky čistější, jen pčiká a má u nozder takový ten tmavý suchý binec :lol: asi to chtělo i čas, než ty léky zaberou.Na fotce je jak jsem jej donesla a ted(po 14dnech)dneska očištený a vypadá to dobře, že bude už jen líp.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...