Zpět na web

  • načítám...

mimi.jpg

Ahoj, výbavičku dáváme dohromady spíš zatím slovně... Dostala jsem nějaké Flexi pasy v práci, tak jsem objednala digitální infračervený teploměr. To myslím užijeme všichni, a dá se s ním měřit i teplota vody a pod. Jo a ještě jsem objednala :oops: - viz foto. :oops: Už mě to prostě chytá

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...