mimi.jpg
Ahoj, výbavičku dáváme dohromady spíš zatím slovně... Dostala jsem nějaké Flexi pasy v práci, tak jsem objednala digitální infračervený teploměr. To myslím užijeme všichni, a dá se s ním měřit i teplota vody a pod. Jo a ještě jsem objednala :oops: - viz foto. :oops: Už mě to prostě chytá
- Autor: eMa321
- Vloženo: 17.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána