Zpět na web

  • načítám...

IMG_20171224_075003.jpg

"@Papajaj":https://www.emimino.cz/profil/papajaj/ tak to je dobře, u nás ráno super reakce na stromeček, tak jsem byla ráda.. Až bude spát obalíme řízky a budu muset udělat druhou várku chlebíčků :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...