IMG_20171224_075003.jpg
"@Papajaj":https://www.emimino.cz/profil/papajaj/ tak to je dobře, u nás ráno super reakce na stromeček, tak jsem byla ráda.. Až bude spát obalíme řízky a budu muset udělat druhou várku chlebíčků :D
- Autor: Kristyna.Vechtova
- Vloženo: 24.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána