IMG-20171225-WA0018.jpg
"@Papajaj":https://www.emimino.cz/profil/papajaj/ joo u nás pohodička, včera u mojí mamky a odpoledne u mýho táty. Všude byl nadšenej. Dnes ještě k manželově tetě, tam bude celá manželova rodina a pak už klid :lol: No joo tak bych potřebovala tak 5-10kg dolů, jenže já potřebuji chodit cvičit doma se nedonutím sama..
- Autor: Kristyna.Vechtova
- Vloženo: 26.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána