362709B8-EA8B-4F1C-AEE3-6509B5B9FDF6.jpeg
"@sple":https://www.emimino.cz/profil/sple/ Take zdravim :srdce: a preji jen to nej do noveho roku! My byli a je to dobry hlavne v tom, ze vidis porodnici. A taky ti reknou par uzitecnych rad. Samozrejme to zvladnes i bez nej :lol: a ja chodila parkrat na cvico pro tehotne, kde jsme se ucily dychat pri kontrakcich a pri tlaceni. A to bylo super. Jinak holky 21.12 se mi narodila Anicka :srdce:
- Autor: Lucie343
- Vloženo: 02.01.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána