Zpět na web

  • načítám...

6.jpg

Máme teď tři mladý - měli jsme tři úmrtí v tomto roce :zed: Skinny jsou děsní hajzlíci, ten tmavý je skoro jak pes :d A ten nejmenší má gen Baldwina, takže to není klasický chlupáč, takže o zábavu postaráno :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...