6.jpg
Máme teď tři mladý - měli jsme tři úmrtí v tomto roce :zed: Skinny jsou děsní hajzlíci, ten tmavý je skoro jak pes :d A ten nejmenší má gen Baldwina, takže to není klasický chlupáč, takže o zábavu postaráno :mrgreen:
- Autor: Monik29
- Vloženo: 03.01.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána