Zpět na web

  • načítám...

IMG-1fd5c63e2f3e12b322810712569a3a70-V.jpg

Ahoj holky, jak se mate? Co u vas noveho? VSE NEJ DO NOVEHO ROKU dodatecne... Mne prestlaly chodit upozorneni na mail a popravde v tom shonu nebyl proste cas se sem podivat :,( Anicka spi krasne v noci, ale pres den tomu moc neda, tak vzdy pri tech jejich 10-20 minutovkach premyslim co udelat driv... Ale nestezuju si, je to proste zlaticko :srdce: Taky se mi podarilo "strhnout" odsavacku, takze je na reklamaci a ja zjistila, ze bez ni najednou nakojim vic nez s ni :-). O uspore casu ani nemluve, jsk tu kdysi psala Marjan. Takze momentalne dokrmuju jen 3x denne, drive 4-5x. A co u vas? PAJKA: Jak vam dopadly ty testy? LENKYS, MARJAN - jak se mate s kocickama? MARTINO - co ty, uz se zadarilo? A nerodil ted nekdo? Posilam foto naseho :andel: a :cert: dohromady :mavam: :mavam: :mavam: I.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...