F1A60247-8661-4B67-BFCA-D6732AEF93BF.jpeg
"@medmenka":https://www.emimino.cz/profil/medmenka/ dostala jsi léky? Stabilizuje se to? Já chodím normálně do práce, pracuji v kanceláři. Dva dny po Ket jsem si vzala dovolenou. Dnes ráno mě můj přítel chtěl otestovat a já vyměkla. Jednalo se o test z caru 20 iu. Jsem 10 dní po Ket a 6 dní po Ovitrelle. Neukázalo se tam takřka nic. Úplně jsem se zhroutila. Bulela jsem celý den, musela jsem se zavřít v kanclu. Na koníkovi mě holky nahlodaly, ať si koupím 10tkový test a udělám si ho zítra ráno. Jenže já v tom zoufalství jsem si ho udělala hned, jak jsem přijela z města. Ten rozdíl je obrovský a uklidnil mě...
- Autor: Perlmer
- Vloženo: 19.01.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána