Zpět na web

  • načítám...

FB_IMG_1516705617754.jpg

Já měla fotky z prvního těhotenství focené 2 měsíce před porodem v hotelovém pokoji bez manžela (nerad se fotí) teď bych chtěla venku i se synel manžel jestli se přidá je otázkou ale líbilo by se mi, kdyby už venku něco kvetlo tak bych se chtěla domluvit na začátek března. Takto vypadají ty z prvního těhotenství :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...