75A03709-5D39-4183-A23E-9BF1EC414B79.jpeg
Holky tak to cysta asi nebude, od vcera si delam ovulacni testy, proto ze me zacalo bolet a pichat v podbrisku a takhle krasne me vyšli :) vcera vecer jsem si píchla ovitrelle a vajíčko nejspis prasklo :) co myslite?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 31.01.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána