Zpět na web

  • načítám...

75A03709-5D39-4183-A23E-9BF1EC414B79.jpeg

Holky tak to cysta asi nebude, od vcera si delam ovulacni testy, proto ze me zacalo bolet a pichat v podbrisku a takhle krasne me vyšli :) vcera vecer jsem si píchla ovitrelle a vajíčko nejspis prasklo :) co myslite?

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 31.01.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...