Zpět na web

  • načítám...

20170730_161220.jpg

Maximalna nespokojnost!!! Zamietnuta reklamacia na zaklade fotiek poslanych v emailu. Linka namontovana v novostavbe, kde sa este nebyva a teda ani nepouziva. Povedali ze poslu technika na kontrolu a nic. Drzy, arogantny, jednanie nulove, len same vyhovorky! Akonahle zaplatite, uz ich nezaujimate. Prasknuta doska, odrete a nedolakovane casti, atd. Cena linky cca 4500eur., co uz nieje maly peniaz! Nedoporucujem nikomu ani len navstivit ich predajne!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...