B7B773F3-9E55-4BBD-ABF9-D9C968687AA3.jpeg
Ahojky holky prosím o radu bylo mi řečeno ze mám nízko bříško :think: ale jsem 31+3 ale dle MS jsem 32tt co myslíte?? Jsem prvorodicka takže vůbec netuším jestli Jo nebo ne..
- Autor: VerousP
- Vloženo: 08.02.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána