Zpět na web

  • načítám...

utrogestan_baleni.jpg

Dobrý den, utrogestan jsem užívala po IVF a zaváděla jsem. Prý to má mít lepší účinek a nebyla jsem tak unavená, jako po užívání orálně. Akorát jsem měla jiné balení, takové bílo oranžové. Pokusím se vložit obrázek.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...