utrogestan_baleni.jpg
Dobrý den, utrogestan jsem užívala po IVF a zaváděla jsem. Prý to má mít lepší účinek a nebyla jsem tak unavená, jako po užívání orálně. Akorát jsem měla jiné balení, takové bílo oranžové. Pokusím se vložit obrázek.
- Autor: M-i-ch-e-l-l-e
- Vloženo: 10.02.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána