IMG_20180210_221122.jpg
Tak se taky pochlubím, to je náš Gary, jako má SpongeBob :mrgreen: A potřebuju radu, jakou dát kytku do akvárka? A kde ji koupit? Díky
- Autor: tinuš
- Vloženo: 11.02.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Tak se taky pochlubím, to je náš Gary, jako má SpongeBob :mrgreen: A potřebuju radu, jakou dát kytku do akvárka? A kde ji koupit? Díky
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána