IMG_20180211_113704.jpg
Ahoj.Tak mame tu zas dalsi malé změny u té naší cacorky. Krásně přibírá má už 890g, pomalu nám roste.Je prý šikovná, ale občas zlobí s teplotou(jednou ma a po druhe ne),ale pry je to normalni. V sobotu ji brali krev, protože se jim zdá bledci, ale pry je to normální. Tak asi bude mit trochu min železa po mamince, ale to je maličkost. Zákaz návštěv stále ještě jsou, ale jsou tam fajn sestřičky tak nám vždy malou vyfoti když vezem mliko. Má psychika se pomalu smířila s tím, ze malá přišla tak brzi ven.Je pravda, ze nam strašně moc chybi, ale při svém stavu jsem ráda, ze tu není. Tak nakonec my zjistili, že infekci v jizve byl zlaty staphylococcus takže fajn. Léčit to musime čištěním takze je to na dlouho.pak me čeká znova šití tak se ho celkem bojím. Ne kvůli šití, ale zas pak to hojeni.Tak snad uz tenrokrat to bude ok..
- Autor: lajnis
- Vloženo: 12.02.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána