1FC5F858-8AA0-4DBF-8A7E-F1832FF9D7D4.jpeg
Takto vypadala na Silvestra a takto dneska... Jsem rada, te ji to krasne zmizelo... u kazdeho je to jinak, ale muzu napsat, co nam zabralo a co je k nicemu (alespon u nas) ;)
- Autor: Aniga
- Vloženo: 14.02.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána