Zpět na web

  • načítám...

1519364335480874538603.jpg

[citace] **"@sajinas":https://www.emimino.cz/profil/sajinas/** píše: Jestli to ms byt jen tyden tsk bud v klidu.. to se ti na testu ani nemuselo ukazat.. kamaradce to ukazal az po druhy vybechany ms a priznaky taky mela.. doktor ji dal nejaky atb na bolesti bricha a ona byla tehu. Nestresuj se :) jako tyden je fakt chvilicka.. ja mela ducha 13 dni po soulozi ;) Dr plod jeste neuvidi tedka, ale pro tvuj klid, jestli nemas cystu nebo neco, tak zavolej a porad se s nim :palec: [/citace] Holky nevydržela jsem to a zkusila clearblue ted rano nez jdu do prace s druhou ranni moči. No tak koukněte samy. Hadam ze ms uz nepřijde. XD takove stresy. XD :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...