20180318_210711.png
Ahoj, píšu o radu, ela jsem Ms od 1.1. a poslední menstruace přišla 20.2. Byl to delší cyklus a dost rozhazeny, ale tento cyklus je snad ještě zajímavější :roll: BT je vysoká už od začátku, a teď jsem namerila 2 poklesy po sobě, už si nějak m4vim rady..na FF mi to vyhodnotili jako ovu toho 12., ale proč tedy včera (17.)? Ktery den tedy ovu byla? Nebo proc takhle hodne klesla? Jeste me teda napadlo, ze je to ten pokles pri uhnizdovani, ale to asi neni mozne..Nevím tedy jak je spolehlivá přerušovana metoda, ale zatím jsem nikdy neotehotnela, každopádně 3.3. jsme to dotáhli až do konce, ale to mi zase přijde, že jsme se nemohli trefit do ovu ne? Fakt nevím.. prosím, jestli máte některá zkušenost nebo se vyznate v grafech víc než já, tak prosim poraďte :nevim: :)
- Autor: Pepe22
- Vloženo: 19.03.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána