Reklama

BT, kdy byla ovulace?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepr123
Nováček 1 příspěvek 03.03.18 07:31
BT-kdy byla ovulace?

Ahoj holky, kdy podle vás byla ovulace podle mého grafu BT? FF mi ji označil 24.kdy byl i druhý pozitivní ovulační test, ale aplikace ovu view, kterou používám primárně, mi ji označila už 22. Děkuji vám :think: 8o

Přečtěte si článek: Jak a kdy provádět měření bazální teploty?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Merunka02
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 03.03.18 07:45

Já myslím, že byla 21. DC a 22. je první den vzestupu teploty, tedy první den po ovulaci. Teplotní linie (vodorovná čára) se určuje ze 6 posledních hodnot před vzestupem.

histep
Závislačka 3078 příspěvků 03.03.18 08:24

Az 23dc. Po ovulaci uz nebude pozitivni ovu test.

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 03.03.18 10:22

@pepr123 pokud jsi mela i 24dc pozitivni ovulacni test tak to ff oznacil spravne jinak bych ji videla 23dc

Pepe22
Kecalka 108 příspěvků 19.03.18 12:26
Vyznate se někdo?

Ahoj, píšu o radu, ela jsem Ms od 1.1. a poslední menstruace přišla 20.2. Byl to delší cyklus a dost rozhazeny, ale tento cyklus je snad ještě zajímavější :roll: BT je vysoká už od začátku, a teď jsem namerila 2 poklesy po sobě, už si nějak m4vim rady..na FF mi to vyhodnotili jako ovu toho 12., ale proč tedy včera (17.)? Ktery den tedy ovu byla? Nebo proc takhle hodne klesla? Jeste me teda napadlo, ze je to ten pokles pri uhnizdovani, ale to asi neni mozne..Nevím tedy jak je spolehlivá přerušovana metoda, ale zatím jsem nikdy neotehotnela, každopádně 3.3. jsme to dotáhli až do konce, ale to mi zase přijde, že jsme se nemohli trefit do ovu ne? Fakt nevím.. prosím, jestli máte některá zkušenost nebo se vyznate v grafech víc než já, tak prosim poraďte :nevim: :)

Whitedog
Závislačka 2630 příspěvků 19.03.18 13:19

Pokud ovulace byla, tak nejdříve toho 12.3. (21 DC), ale ani FF si tím není jistý - proto je ta čára přerušovaná (není zcela naplněno pravidlo 3 po 6). Nidační pokles bych v tom nehledala. 3.3. jste se do ovulace trefit nemohli, tam podle mě nebyla ani náhodou.

Pepe22
Kecalka 108 příspěvků 19.03.18 13:28

@Whitedog Aha, já to nehledám, jen mě zaráží, proč ta teplota klesla znovu? Nevíš? 8o myslela jsem, že se v tom už tak nějak význam, ale zatím to tak nevypadá :think: jin

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 19.03.18 13:30

@Pepe22 ff to sice vyhodnotil 12tého jako ovulaci ale pokud by ti tak měly další dny nahoru dolů lítat teploty (pokud más stejné podmínky spánku, teploty v místnosti, čas měření) tak bych to viděla na anovulační cyklus. Pokud se teplota bude držet už nad linií tak proběhla.
Co se týče poklesu, ten může byt i v běžném cyklu a o nidační pokles se nejedná ;)

Pepe22
Kecalka 108 příspěvků 19.03.18 20:36

@saphire jojo spím tak nějak stejně dlouho, teplota je taky stejná a čas taky, tak mi to příjde divný právě, ale uvidím co bude dál no ???? snad mi mš přijde jak ma, a nebo ať nechodí vůbec :lol: Ale děkuju za názor ???? nevím 3.cyklus, takže jsem v tom nová ????

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 20.03.18 07:22

@Pepe22 tak co teplota/graf dneska? :)

Pepe22
Kecalka 108 příspěvků 20.03.18 08:45

@saphire no tak dnes o 0,1 min, takže 36, 8 :nevim: :lol:

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 20.03.18 09:48

@Pepe22 :lol: no je to divé.. sleduj to dál :mrgreen:

Pepe22
Kecalka 108 příspěvků 20.03.18 12:07

No já tomu nerozumím ???? začala jsem měřit, abych poznala své tělo jak funguje a ono je to snad ještě zmatenejsi :potlesk: No nic, zase napíšu :) @saphire

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 20.03.18 21:09

@Pepe22 ff sice tu ovulaci vyznačil ale podle mě to zatím teda vypadá spíš na anovulační no…

Pepe22
Kecalka 108 příspěvků 20.03.18 21:54

@saphire no když jsem zadala hodnotu na FF, tak mi ovu zmizela, takže asi má stejný názor no :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama