Reklama

Slabé krvácení o 12 dnů dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mmajulka
Povídálka 20 příspěvků 01.03.18 13:22
slabé krvácení o 12 dnů dříve

Dobrý den, prosím o radu nebo spíše o Vaše zkušenosti. Dostavilo se mi slabé krvácení o 12 dnů dříve než má přijít menstruace. Bylo to i s kousky sražené krve. Jen minulý měsíc jsem měla potvrzené těhotenství, hcg však po týdnu začalo klesat a odešlo to s menstruací. Tak jestli to jsou ještě třeba nesrovnané hormony? Můžete mi prosím napsat Vaše zkušenosti? Je fakt, že s manželem jsme se teď nijak nechranili…

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 01.03.18 13:37

@mmajulka tak jedině co mě napadá je, že to neodešlo vše a teď jsi se teprve začala dočišťovat :think:

mmajulka
Povídálka 20 příspěvků 01.03.18 15:23

@Zara.Ray krvácení bylo opravdu slabé a trvalo to jen 2 dny

mmajulka
Povídálka 20 příspěvků 01.03.18 16:54

Ale po menstruaci jsem měla už hcg na 0, tak i přes to, bych se teď dočišťovala?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama