Reklama

Snažení červen 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rumela9
Kecalka 132 příspěvků 27.02.18 15:14
Snažení červen 2018

Ahoj :mavam: je tu někdo, kdo se chystá za tři měsíce skočit na snažení? Můžeme vzájemně pokecat, poradit, atd. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Lištička87
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 2 inzeráty 27.02.18 15:33

Ahoj. Ja bych chtela a moc. Jen nevim, jestli mi to dr povoli… :,(

Freya10
Kecalka 260 příspěvků 27.02.18 15:37

Ahojky,

chystáme se cca tou dobou na první IVF - pokud se to počítá :lol:.

rumela9
Kecalka 132 příspěvků 27.02.18 15:37

@Lištička87 Ahoj :mavam: my se budeme snažit po roce srovnávání hormonů a braní všeho možného. Tak se těším, jako malá holka :mrgreen: jaký máš problém? :?

rumela9
Kecalka 132 příspěvků 27.02.18 15:38

@Freya10 Ahoj, tak to je krásný :) budu držet palečky :hug: bereš něco na podporu fazolky? :hug:

Lištička87
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 2 inzeráty 27.02.18 15:39

Rodila jsem koncem roku ve 26tt cisarem. Ale bohuzel miminko svuj tezky boj prohralo a muj chlapecek mi umrel… :,( :,( :,(

rumela9
Kecalka 132 příspěvků 27.02.18 15:41

@Lištička87 Tak to je mi moc líto. To musí být těžké :( ale chce to určitě myslet pozitivně do budoucnosti, až budete moc pracovat na dalším, tak určitě bude líp a zadaří se :kytka:

Lištička87
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 2 inzeráty 27.02.18 15:43

Je to to nejhorsi, co cloveka muze potkat…nikdy se s tim nesmirim…ale bojim se, ze mi dr po cisari nepovoli hned po pul roce se zacit snazit :zed:

rumela9
Kecalka 132 příspěvků 27.02.18 15:46

@Lištička87 já s tím nemám zkušenost, sama jsem potratila, ale už v 8tt. Ale mojí mamce umřel chlapeček 2 dny po porodu, za další 4 měsíce byla těhotná. Nevím, jak je to dnes po fyzické stránce, pro tu psychickou by to ale byla vzpruha…

Freya10
Kecalka 260 příspěvků 27.02.18 16:01

@rumela9 Nu - přiznávám, že jsem poslední dobou trošku flink a neberu nic (snažíme se 2 roky). Ale asi začnu Femibionem… :mrgreen: A co ty? Také nějakou listovku?

@Lištička87 To mě moc mrzí… to by se nemělo stávat…snad brzy dovolí nové snažení - třeba bude po kontrole jizvy už všechno natolik dobře zhojeno, že ano a váš andělíček vám druhé miminko pohlídá :kytka:

rumela9
Kecalka 132 příspěvků 27.02.18 16:04

@Freya10 jojo, taky Femibion :mrgreen: piju ještě nať z kontryhele a nápoj z kustovnice. A do toho ještě teda Utrogestan. Je toho dost, všechno to do sebe naházím a jsem sytá :mrgreen: ale doufám, že se to aspoň vyplatí :dance: těšíš se na ivf? Po tom je docela velká šance, že? :andel:

Freya10
Kecalka 260 příspěvků 27.02.18 16:12

@rumela9 Žijova - já se toho kontryhele bojim - mám úplně pravidelnou ms a mám (zřejmě dost iracionální) strach z toho, že si tím rozházím cyklus, neb si to naordinuju blbě, nebo na to blbě zareaguje tělo :oops:…a utrogestan bereš „preventivně“, nebo se na něco přišlo?
Na IVF se vcelku těším, ale na druhou stranu mě samozřejmě mrzí, že to bude zřejmě muset být takto s pomocí… a pod značnou dávnou hormonů… a tak no…ale na druhou stranu-po dvou letech už jsem přestala doufat a tohle mi dává jakoby novou naději :mrgreen:

rumela9
Kecalka 132 příspěvků 27.02.18 16:20

@Freya10 Taky jsem se bála, ale bylo mi řečeno, že s Femibionem se vlastně může kombinovat úplně všechno, protože jsou to jen potřebné vitamíny. A kontryhel zatím popíjím jen 14 dní, tak uvidíme, jak na to zareaguje tělo a jak dostanu ms, jinak ho taky vynechám :) Utrogestan beru už cca rok. Neměla jsem žádnou ms, po dvou cystách bylo zjištěno, že mi chybí veškerej hormon pro otěhotnění a udržení plodu v děloze, takže proto Utrogestan no. Hned jak se zadaří tak rizikové a doma s nohama nahoře. Bojím se toho, ale i se zároveň těším, jako ty :)
Já myslím, že to bude v pohodě. Určitě je to lepší, než se dál zbytečně snažit. A aspoň budeš pod dohledem a budeš mít jistotu, že vše doplavalo opravdu tam, kam mělo :mrgreen:

Freya10
Kecalka 260 příspěvků 27.02.18 16:33

@rumela9 Jo táááák. Tak to jo :lol:.
Nu je to tak - já jsem totiž asi jeden z mála lidí, co má (zatím?) rád doktory, tak mám právě taky dojem, že je fajn, že se to už pohne…a snad správným směrem :mrgreen:.
Jen tedy mám trochu strach z možných komplikací. Ale to je vcelku normální :mrgreen:
Tak jestli vám to v červnu vyjde, tak to pak vychází na březnové miminko-ne? To je docela dobrej čas pro porod ;)

rumela9
Kecalka 132 příspěvků 27.02.18 16:39

@Freya10 Já myslím, že strach je úplně normální :kytka: ale je i docela velká šance na dvojčátka, ne? Vzala bys to rovnou z jedný vody načisto :mrgreen:
Jojo, březen je fajn. Já tak trošku počítám, že by se snad do Vánoc mohlo zadařit. My za měsíc začínáme stavět dům, tak nebudeme asi upnutí jen na to mimčo, což je dobře. Nepočítám, že to bude hned napoprvé, i když při tý podpoře, co všechno beru bych se asi ani nedivila :mrgreen:…vlastně jo, divila :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >