MS a přesto můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 12:48
MS a přesto můžu být těhotná?

Opozdila se Vám MS, která přišla i se sliznicí na den, další den jen slabé krvácení a další už nic a přesto jste byly těhotné?
Spoždění nemivam :roll:
Pro chytré hlavy test zkusím… Teď mi jde spíš o zkušenosti. :pankac:
Díky… :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 27.02.18 13:02

Vždy je vše možné 8)

nelamh
Kecalka 246 příspěvků 27.02.18 13:25

Ano, mela jsem u obou tehotenstvi nejmene prvni trimestr normalne menstruaci, do konce pak vzdy v terminu spineni.

Margery
Kelišová 6933 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 13:26

Já měla předposlední MS klasickou, 6 dnů, test po skončení MS negativní, včera jsem ji dostala znova a slabší a přesto jsem v 9. týdnu :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 13:59

@Margery
Tak to gratuluji :-)

Já už jsem skeptická ke všemu :nevim:

lachtanice86
Kelišová 5468 příspěvků 27.02.18 16:00
@Anonymní píše:
Opozdila se Vám MS, která přišla i se sliznicí na den, další den jen slabé krvácení a další už nic a přesto jste byly těhotné?
Spoždění nemivam :roll:
Pro chytré hlavy test zkusím… Teď mi jde spíš o zkušenosti. :pankac:
Díky… :mavam:

Nezakládala si to už? Udelej test, ale myslím že tohle jsme ti psaly.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 20:54

@lachtanice86

Ne ne :lol: ale je toho tady, koukám, mraky :lol: test nic :lol:

N111
Povídálka 24 příspěvků 01.07.18 17:38
Nidacni krvácení nebo Ms?

Ahoj holky,jsem na vážkách a potrebovala bych vaše rady.Dnes jsem měla dostat MS ale od patka mam velmi slabe hnede spineni.Domnívala jsem se že menstruace přišla o dva dny dřív,i když se mi to nestává a dnes uz nic.Muze se jednat o uhnizdovani vajicka?děkuji za vase rady nebo poznatky

mamina89
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 01.07.18 18:08
@N111 píše:
Ahoj holky,jsem na vážkách a potrebovala bych vaše rady.Dnes jsem měla dostat MS ale od patka mam velmi slabe hnede spineni.Domnívala jsem se že menstruace přišla o dva dny dřív,i když se mi to nestává a dnes uz nic.Muze se jednat o uhnizdovani vajicka?děkuji za vase rady nebo poznatky

No nidacni krvácení bývá spíše dříve, než v době MS. Ale vše záleží na ovulaci :nevim: počkej pár dnů a pak zkus test :palec:

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 01.07.18 20:16

@N111 Jestli se menstruace nerozjede, může to být těhotenství. Já to tak u dcery měla, dva dny slabé špinění a potom pozitivní test.

migmina
Povídálka 39 příspěvků 01.07.18 20:26

Nemusi se jednat o tehu.mela jsem to tez opozdena ms.mankote udelej test a budes vedet :pocitac:

N111
Povídálka 24 příspěvků 01.07.18 20:28

@Karleon děkuji za odpověď, a za jak dlouho si měla pozitivní test? Dam tomu ještě par dni a pak zkusím test,snad se uz zadari,asi nezbývá nic jineho nez čekat. Test v tuhle chvili je asi zbytečné dělat ze?

N111
Povídálka 24 příspěvků 01.07.18 20:31

@migmina jasne ze test udělám,ale nejspis tomu dam jeste par dni. Jen jsem se chtela zeptat jesti některá z vas neni na tom stejně nebo nebo nema s timtim zkušenost. Nikdy jsem ms nedostala o dva dny driv,a jeste ke všemu takhle slabou spíše jen spineni

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 01.07.18 20:34

Jestli jsi to měla dostat dnes, test už by měl být průkazný.

N111
Povídálka 24 příspěvků 01.07.18 20:38

@Karleon dekuji za radu :palec: ano dnes mam termin ms, jen jsem myslela ze právě test to jeste neukaze ze je brzo :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama