Snažíme se o mimi a testujeme

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineMarket777
Kecalka 139 příspěvků 01.03.18 13:10
Snažíme se o mimi a testujeme

Zdravim damy…tuto diskuzi jsem zalozila z toho duvodu abych se trosku uklidnila. A chci zjistit jestli nejsem sama ktera se porad testuje a kontroluje ovulaci ci delozni cipek. Zkratka se nejak podporit a popovidat si tak o tom. Verim ze nejsem jedina snazilka nebo ta co se nemuze dockat a pozoruje na sobe vsechny mozne priznaky :D…Tak ktera z vas se snazi a nejde to? Rada si s vami popovidam o cemkoliv..Musim se uklidnit…Diky moc :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 01.03.18 13:16

Ahoj :mavam: také se snažíme 3 roky a nejde to. Ale neztrácím hlavu a jdu dal.. jinak ano taky jsem ten testovací maniak :mrgreen: a právě mám pozitivní ovulační test :)

Kecalka 139 příspěvků 01.03.18 13:23

Ahoj :) No právě taky se snažíme. Já o jedno přišla cca měsíc zpátky. No a ovulaci jsem podle Dr. měla 17-18.2 a 5.3 si musím udělat test jsem strašně nedočkavá to je děs.. :?

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 01.03.18 13:25

Ahojda, tak já se k vám přidávám :-) snažíme se od prosince, ale stále nic… pořád doufám, že menstruace nepřijde. Bohužel mi v lednu zjistily cysty, kdy jedna zmizela a druhá u levého vaječníku stále je.. doktor mi řekl, že na další kontrole v květnu uvidíme, zda se ztratila, anebo zda budu muset na operaci se snahou zachovat levý vaječník… :,( tak doufám, že ta mrcha zmizí a já do té doby otěhotním.

EDIT: Jinak mé mamce dokonce funguje jen jeden vaječník a to pravý, tak doufám, že jsem to nepodědila.

Kecalka 139 příspěvků 01.03.18 13:28

Klári tak doufejme že to zmizí..já mám taky menší cystu ale doktorka řekla že to zmizí. Já si budu dělat test až 5.3 a doufám že tam ty dvě čárky budou. Jsem strašně netrpělivá…a kromě toho ale nezdá se mi že bych měla nějaké příznaky nebo tak..Holky já vám přeju aby ta mršina nepřišla a povedlo se to nám všem konečně..

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 01.03.18 13:29

@Market777 tak to máš za chvíli. Mně MS přijde až 10.3. - teda doufám, že NIC NEPŘIJDE!

Kecalka 139 příspěvků 01.03.18 13:30

Jako mám pocity na zvracení sem tam ale nezvracím. Před měsícem když jsem byla těhotná tak mi taky nic nebylo krom toho že sem myslela že mi ty prsa asi upadnou. Ale raději si říkám at je mi zle at zvracím nebo mě bolí prsa že za to to stojí no. :mrgreen:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 01.03.18 13:31

@Market777 no taky jsem před rokem o jedno přišla. Bylo to v 9tt a byl to můj první cyklus IVF.. Já jsem každopádně načasovaná jako hodinky :D vždy dostanu ms skoro na hodinu přesně. Takže někdy ani testovat nemusím :)

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 01.03.18 13:31

@Market777 a ty jsi i mimiko přišla? To mě moc mrzí :-(

Bubllina
Povídálka 47 příspěvků 01.03.18 13:32

Ahoj holky. Také se snažíme už 9 měsíců. Mezi tím jsme o jedno přišli a příští týden bych to měla dostat.. no doufám ze nedostanu :oops: :lol: testy mám doma nakoupene a stále kolem nich chodím a přemýšlím jestli už by nebyl čas nějaký si udělat :mrgreen: :mrgreen:

Kecalka 139 příspěvků 01.03.18 13:32

No mám to za chvíli ale bojím se že ta červená svině přijde :lol: doufám že ne teda by mě asi jeblo…MS bych měla mít cca 5-6.3 no ale nevím jestli zítra nezaletím pro test…Klári budu držet palce i pěsti at ti ta svině nepřijde! :)

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 01.03.18 13:33

@Bubllina no a víš zhruba kdy byla ovulace? :)

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 01.03.18 13:35

Holky a zjišťujete ovulaci za pomoci ovulačních testů?

Kecalka 139 příspěvků 01.03.18 13:35

Klári jojo samovolně byla jsem ve 2.měsíci…no se stáva kéžby nám to holky vyšlo..Bubli ahooj :) joo to znám já jak mám doma testy tak jako konečná..MS bych měla mít 5-6.3 noo ale uvažuju že si už zítra zajdu pro testy…ale musím to vydržet aspon do uterka..i kdyby tam byl aspon duch :D

Kecalka 139 příspěvků 01.03.18 13:37

Já nikdy ovulační testy nepouživala naštěstí když jsem byla naposled u doktorky tak mi řekla kdy ji mám no a ted už se to snažím počítat sama nějak cca

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >