IMG_20180324_044132.jpg
Ahoj holky i já se k vám přidávám. Jsem 14 DPO a mám od čtvrtka pozitivní test a doufám že sílí, ne tedy nějak moc rychle.Jak jste na tom se silenim testů byli vy? Podle poslední menstruace jsem dnes 4+2
- Autor: Terca87
- Vloženo: 25.03.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána