20180328_212649.jpg
Ahojky holky da se 15 dnu po styku poznat dle priznaku ze se jedna o tehotenstvi? Bylo mi dnes cely den zle. Hlavne rano. Nevydrzela jsem to a udelala si test. Objevila se slaba druha /. I kolegyne v praci ji videla. Zajimalo by me zda je vubec mozne mit takto brzo priznaky.
- Autor: kacenka0705
- Vloženo: 29.03.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána