Zpět na web

  • načítám...

20180328_212649.jpg

Ahojky holky da se 15 dnu po styku poznat dle priznaku ze se jedna o tehotenstvi? Bylo mi dnes cely den zle. Hlavne rano. Nevydrzela jsem to a udelala si test. Objevila se slaba druha /. I kolegyne v praci ji videla. Zajimalo by me zda je vubec mozne mit takto brzo priznaky.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...