received_10209401556675679.jpeg
Dobrý večer, mám na Vás prosbičku, jsem asi blázen. Teď v září to budou 2 roky, co jsme přišli o miminko. :,( Snažíme se pořád, ale bohužel se nám nedaří. Teď mám zpoždění už 8 dní, mám nateklá a na pohmat tvrdá prsa. Zkoušela jsem test a na všech mám bohužel jen slabé duchy, zkoušela jsem včera a dnes ráno. Chtěla bych jen vědět jestli je vidíte taky nebo už mi hrabe. Děkuji a hezký večer :srdce:
- Autor: Misa1993
- Vloženo: 07.04.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána