Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_2018-04-09-09-18-05.png

Zdravím všechny. Chtěla bych se zeptat jestli nevíte kde v OSTRAVĚ sehnat šaty stejného stylu nebo podobného který je na fotce na vysoke postavy! Mám 180cm...Děkuji za vaše reakce. :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...