Screenshot_2018-04-09-09-18-05.png
Zdravím všechny. Chtěla bych se zeptat jestli nevíte kde v OSTRAVĚ sehnat šaty stejného stylu nebo podobného který je na fotce na vysoke postavy! Mám 180cm...Děkuji za vaše reakce. :kytka:
- Autor: Makina21
- Vloženo: 09.04.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána