Zpět na web

  • načítám...

20180412_154330.jpg

Ahoj holky, tak jsem klidnější, dneska ráno čárka sídlila. Taky mám tyto dva týdny pořádný zaprah, tak na to alespoň tak nemyslim...malíři, oslava, divadlo, jedeme koupit koberec, byli jsme na rozlučce... Holky, mate ještě nekdo doma koberec, konkretne v obyvaku nebo byste už daly vsude vinyl? Děkuji ;)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...