31337850_407571626373987_7632684620508561408_o.jpg
Přidávám foto i s mužem, který mi byl obří podporou a je frajer, že to dal. Jinak dneska už mám Honzíčka u sebe, papal, kakal, čural, nesnáší přebalování-řve u toho-, ale jinak spinká jako andílek ačkoli ho trápí prdíky. Mně už je lépe asi tak o 90% než včera. :pankac:
- Autor: xacxa
- Vloženo: 28.04.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána