EF8B66A9-3007-493E-82F9-669B52BBB949.jpeg
"@labelinka":https://www.emimino.cz/profil/labelinka/ To jsem dostala na základě imunologickeho vyšetření. Dělali ti ho? Moje tělo ma imunitní reakci proti plodu (tzv. Natural killer buňky), takže právě po prvním pokusu jsem sice otěhotněla, ale nemělo to dobrý průběh. Teď se cítím mnohem lépe, navíc mám pocit, že to působí i proti jiným alergiím. Jinak včera jsem znova testovala a 13.den oproti 11.dni mi vychází silnější, tak uvidíme ve středu. :roll:
- Autor: middle
- Vloženo: 30.04.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána