9AE10884-05AA-4586-AB07-16948BEBF654.jpeg
Ahoj, omlouvám se za anonymitu. Co myslíte. Jsem nebo ne? Potratila jsem v 5 týdnu před 7 týdny. To jsem pak už hodnoty měla na 0. Menstruaci jsem nedoslala. V pondělí jsem jen lehce zašpínila, ale fakt jen lehce. Děkuji za radu
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 04.05.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána