Zpět na web

  • načítám...

15257205540651994350449.jpg

Ahoj, mám tu na Vás otázku ohledně našich neonek a jejich akvárku :lol: V březnu jsme si pořídili Buttu bojovnici do malého asi 15 centimetrového kulatého akvárka. Na začátku byla vše v pořádku a po dvou měsících umřela, asi se udusila :( Teď ve čtvrtek jsme si šli koupit 3 neonky červené a dali jsme je do toho kulatého akvárka po Bettě. Neonky byly úplně bez života, a tak jsme si šli koupit hranaté akvárko o objemu myslím 2, možná 3 litry (Toto akvárko je určeno pro Bettu bojovnici). K akvárku jsme koupili další 3 neonky červené. Ve shrnutí máme 6 neonek ve 2-3 litrovém akvárku s kamínkama bez filtrace a bez živé rostlinky. Máme je pár dnů, tak jsou zatím trochu vyděšené ale už jsou na sebe trochu zvyklí. Mají šanci v těchto podmínkách přežít, a nebo potřebují ještě jiné akvárko? Taky jsem si všimla, že jsou trochu světlejší, ale když na ně trochu posvítím, jsou zase jasné :think:

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 07.05.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...