CB52B775-5633-412D-A1F2-378A10CC92DF.jpeg
Ahoj holky, taky přikládám fotku a prosím prosím řeknete jestli by to mohlo být :lol: :think: raději si nedělám naděje ale víte jak to je ;)... jinak dnes 2.den zpoždění a testováno ráno a teď -uz to nemůžu vydržet jsem blázen :mrgreen: (ten dušík tam byl do 2 min a test je z Dr.Max) Děkuji :*
- Autor: Veeruuu
- Vloženo: 17.05.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána