image.jpg
Krásný večer maminky ???? Před týdnem nám paní doktorka napsala kapky VIGANTOL, na internetu jsem četla různé diskuze že z toho strašně bolí bříško, kapky jsem začala dávat teď od Pondělí 1xkapku večer, od Středy malá přestala pít mléko, začala se kroutit a strašně plakat :( mám nechat vysadit kapky a nahradit ten vitamin D jinými kapkami? Je pravda že teď svítí sluníčko takže potřeba vitamin D není potřeba když si to miminko vezme ze sluníčka, ale když Vigantol slouží na kosti tak zas nechci aby nebrala něco z čeho ji bude bolet bříško :( dnes mi vypila 60ml mléka a už nechtěla, normálně pije 120ml. Kapky Vigantol bereme od PO-PA o víkendu má pauzu. Co vašemu miminku pomohlo? Děkuji, už si nevím rady :(
- Autor: kikeciperka
- Vloženo: 18.05.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána