Zpět na web

  • načítám...

obelix.jpg

[citace] **"@Detsa":https://www.emimino.cz/profil/detsa/** píše: Vy pro krásu často trpíte :hug:. Ale asi je to spíš o zvyku. Ale zase máte i hodně možností jako holky, že s něma můžete dělat hezký účesy. Já kdybych si pletl copánky, tak asi budu za homosexuála... no víš co myslím, nic proti nim nemám ;). [/citace] Chápu :hug: O zvyku určitě taky, ale máš pravdu, že se nikdo nepozastaví, když si na hlavě něco ženská vyrobí. Ale mám pro Tebe dvě přípustné varianty :P

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...