Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180611_135024.png

Holky, máte některá tento kabát (viz.foto) z Číny (Ali, Wish, atp.)? Zajímá mě, jak moc je teplý. V popisku se píše lehký kabát, což by vyhovovalo, zimní mám.

  • Autor: Huk
  • Vloženo: 11.06.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...