IMG_20180611_135024.png
Holky, máte některá tento kabát (viz.foto) z Číny (Ali, Wish, atp.)? Zajímá mě, jak moc je teplý. V popisku se píše lehký kabát, což by vyhovovalo, zimní mám.
- Autor: Huk
- Vloženo: 11.06.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána