Zpět na web

  • načítám...

20180608_215112.jpg

Ahoj holky, tady je nejake mrtvo, jak se mate? Co prcci? :oops: My mame za sebou spurt a bylo to docela narocne, ted se ochladilo tak potnicky konecne vymizely ale pro zmenu zacina mit Seboreu na oboci a ted i ve vlaskach, klid proste nebude :D Jinak je to zlaticko, porad neco povida a uz se snazi zvedat hlavicku :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...