Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180426_145812.jpg

"@Romily":https://www.emimino.cz/profil/romily/ a ta 5 léta měla látku od podkolenní jamky po druhou podkolenní jamku? To asi těžko že? Ano na 20kg jsou testované přesky a látka ale rozhodně to není nosítko pro 5 leté děti ;) Na fotce přikládám jak má být látka abychom se mohly bavit i ergonomickém nošení :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...