Zpět na web

  • načítám...

DD687125-813C-4A45-B5ED-72CFEF04A5B5.jpeg

Ahoj holky, tak ja dneska po utz. Vsechno v poradku, 16.7.mame prvni odbery a dostaneme prukazku cca 11.tyden a 31.7.prvni screening :-) Uz ted se tesim. Krasne :srdce: tlouklo.. az jsem mela slzicky

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...