1.jpg
"@EllEff":https://www.emimino.cz/profil/elleff/ A přítel je cizinec? :think: Tak to jste opravdu kousek od ČR? Tak holky máme taky po screeningu. Miminko má 6cm, srdíčko krásně bije, když jsme ho slyšeli, vyhrkly nám s manželem slzy do očí.Jinak je miminko 100% v pořádku, žádné VVV, prej naprosto ukázkové :) :dance: Miminko je o den starší (takže 12+3tt), takže se nám posunul i termín porodu a vychází 25.-29.12. :dance:
- Autor: Kajule21
- Vloženo: 15.06.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána