Zpět na web

  • načítám...

141328.jpg

Délka hluboké korbičky je cca 80cm, jiné rozměry teď bohužel nemám k dispozici, korbičku už máme uskladněnou a používáme sportovní. Jinak také přidám svou zkušenost s tímto kočárkem: Máme ho skoro rok a jsme s ním celkově spokojení. Jezdíme s ním denně, často po polních cestách a v lese, různé výmoly a obrubníky s ním nejsou vůbec problém (opravdu krásně houpe). Máme šedý s bílými puntíky, zatím se nevyšisovává. Konstrukce nerezne, jen trochu začala skřípat, tak jsme namazali a je zase OK :) Jen trochu začalo vrzat madlo v místě kloubu (madlo jde díky němu polohovat), ale to je plast. Dcera je menší a v pohodě se tam vlezla i se zimním fusakem až někdy do 6 měsíců, bez fusaku byla jen chvíli, protože už jsme museli dát sportovní korbičku. Ta už se mi tolik nelíbí, je taková "humpolácká" - např. až moc masivní pásy, celkově dost velká (dcera je ovšem dost malá). Jinak další negativum snad už jen absence nějaké kapsičky na drobnosti, která by byla někde na korbičce (tašku na madlo jsem nepoužívala - překážela mi, kapsička dole na konstrukci je zase hůře dostupná (mám v ní pláštěnku). Ale to je drobnost :lol: Každopádně bych ale kočárek doporučila. Hlavně maminkám, které budou jezdit do přírody, po horších cestách, nebo chtějí miminko houpat :) (a nebudou ho vozit v autě...složený je pořád dost velký :? )

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...