DA2A0E1C-72D6-4B34-A58B-D2BEF6DCAC94.jpeg
"@Kajule21":https://www.emimino.cz/profil/kajule21/ Ještě jednou moc gratuluji! :srdce: Bude to holcicka? :* My už za par dni začínáme čtvrtý měsíc. Čtyři měsíce naprostého štěstí - ale take vyčerpání a různorodých emocí. Ale sečteno podtrženo- úžasné být rodiči..chci druhé.. a brzo :zed: :lol: .
- Autor: Adelkadd
- Vloženo: 19.06.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána