upozornění.JPG
"@ka2ka":https://www.emimino.cz/profil/ka2ka/ ja si ted klikla na vasi zminku a kdyz jsem se odhlasila a prihlasila, tak ji mam uz porad prectenou a vykricnik nesviti, takze mi neprijde ze by to nefungovalo.
- Autor: Blaninek
- Vloženo: 21.06.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána