20180702_204336.jpg
"@EllEff":https://www.emimino.cz/profil/elleff/ Tak super :dance: A jak se cítíš po OPU? Bolí tě něco? Už jsi doma nebo ještě v CARu? Já nevím, jaké je ICSI nebo podle čeho to rozhodují. Nám dali na výběr ICSI nebo PICSI, o obou nám povykládali a my měli jasno, že chceme PICSI.Pak v den odběru se nás ještě ptali, mi PICSI potvrdili a bylo vymalováno :srdce: Jinak se začínáme dámy pěkně zakulacovat ;) :dance: Dneska jsme přesně 15+0tt :)
- Autor: Kajule21
- Vloženo: 03.07.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána