Zpět na web

  • načítám...

1617845402--100x100.jpg

[citace] **"@opozice":https://www.emimino.cz/profil/opozice/** píše: balonky na pažích by nestačily? :mrgreen: [/citace] jojo, co myslíš, že ted dělám? nafukuju kolo a taky rukávky do vody, abych se neutopila :) pro letošní sezonu mám rukávky se žralokama, aby mě neobtěžovaly ryby :P

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...