Láska4.jpg
"@Adelkadd":https://www.emimino.cz/profil/adelkadd/ Přesně tak, naprosto s tebou ve všem souhlasím. Zatím s angelem počkám,teď jsem klidá,že je malá v pořádku a doufám,že už brzy ucítím pohyby nebo alespoň lechtání a třeba ani nebude potřeba. "@venisa":https://www.emimino.cz/profil/venisa/ Naštěstí ano :dance: "@Adelkadd":https://www.emimino.cz/profil/adelkadd/ Hele Adél,písnu ti na FB ;) A ještě Vám pošlu naši princeznu :srdce: Je nádherná :srdce: Sedla jsem po UTZ do auta brečela jak malé děcko,asi i proto,že mě semlelo,že je malá tak úžasná a doma máme tichou (nebo spíš chlap by se asi i bavil,ale dokud si neuvědomí,že přestřelil,mluvit s ním nebudu)...Už má prdelka 10,5cm, dneska jsem 16+1tt,takže máme ukončený 4 měsíc :dance:
- Autor: Kajule21
- Vloženo: 11.07.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána