20180717_205815.jpg
[citace] **"@misuled":https://www.emimino.cz/profil/misuled/** píše: 13. Nebo 14.den, testy tak spolehlive nejsou [/citace] Díky za reakci, omlouvám se, že píšu anonymně- nechci aby mě někdo odhalil. Ještě přikládám fotku ovulacni ch testu ( ale jsou staré a ten "nejpozitivnejsi" byl zacerstva tmavší. Jinak zleva doprava je to 13. -15. DC. A jestli můžu mít este jeden dotaz: máte, prosím, někdo nějaký tip, jak cyklus prodloužit - nebo spis lutealni fázi? Mě vychází luteal ka tento měsíc dle grafu jen 10-11 dní. Zkoušela jsem jist sarapis ( zatím teda jen měsíc ale cyklus byl ještě kratší než minulý měsíc, tak nevín, jestli toho zase investovat skoro 500). Hodlám se asi vrátit příští měsíc ke kontryhel, listovce a zkusím B6 ve vyšších dávkách. Máte prosím ještě někdo nějaký tip na nějaký ne hormonalni přípravek?
- Autor: Jezinka89
- Vloženo: 17.07.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána