580242_451194468253357_592473866_n.jpg
Zdravím, ráda bych požádala o radu... Váhám jestli mám jít na blond...Už m za sebou jedno odbavování...a uz zbývá jen kedno ddalší..ale váhám jestli by mi opravdu slušela... Jsem od přírody brunetka..momentálně mam takovou zrzavou, a přemýšlím jestli si jí nechat, pac taky nevypadá špatně..ale blond je prostě blond..mám hnedozelene oci, svetlou kůži(ale bledule nejsem)..Chtěla bych bezovou nebo neutrální ci zlatou blond... Děkuji za názor...prosím posuzujte z hlediska estetického a ne finančního... Vlas jsou po zesvětlování nezničitelné(mam dobrou kadeřnici, co používá setrne produkty)
- Autor: Janis7
- Vloženo: 20.07.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána